Şönil Hırkalarla En Güzel Kombin Tüyoları

Şönil kumaşlardan üretilen kazaklar, dökümlü tunik ya da bulüzler ve hırkalar son senelerde severek giydiğimiz ve gardıroplarımızı süsleyen ürünler arasında yer alıyor. Yumuşacık velvet /kadife tadında olmaları, şönil ürünleri daha da çok sevmemizi sağlıyor. Ayrıca parlak yapıları ve ışıltılı görünümleriyle de çok şık duruyorlar. Çekirdek iplik üzerine katlı lif yerleştirilerek yapılan şönil türü giysiler kadife görünümüne ulaşıyor ve softça bizleri sarıyor her sonbahar – kış mevsiminde. Ayrıca şönil kumaştan yapılan giysiler oldukça uzun ömürlüdür ve evladiyelik ürünlerdir bilesiniz. Yeter ki yıkama önerilerine dikkat edin. Aksi taktirde kendisini bırakan bir kumaştır. Gelelim Şönil Hırkalarla En Güzel Kombin Tüyoları na…

Şönil Hırkalarla Harikalar Yaratın!

Gelelim tatlı renklerdeki ve harika parlaklıklardaki şönil hırkalara… Şönil hırkalar aslında spor, casual ve rahatlık ifadesi arasında gidip gelen hırka türevleridir. Onları dilerseniz iddialı renk tonlarında ya da parlak renklerdeki eteklerden pantolonların üzerine kadar birçok moda parçasıyla kullanabilirsiniz. Özellikle de kloş, pileli vintage tarzdaki eteklerle giydiğinizde romantik bir stil vurgulamanıza yardımcı olacaklardır.

Kot Ve Sönil Hırka Kombini

Şönil hırka modellerini klasik bir pantolonla kombinleyebileceğiniz gibi salaş yapısı nedeniyle spor kot pantolonlarınızla da kombinleyebilirsiniz. İpliğinin tasarımı itibarıyla bedeninize 0 yapışmayacak ve sizi sarmayacak olan bu hırka stili, salaş ve dökümlü bir tarz vurgular her zaman üzerinizde. Bu yüzden avangart ve çok şık olmanız gereken yerler için çok önerebileceğimiz bir stil değil.

Bunun dışında maksi elbiselerinizle bile gün içinde sokak modasında ya da ofiste kullanabilirsiniz. Özellikle de streight, boru paça ya da skinny tarzı pantolonlarla ‘dar ve bol zıt uyumu’ yakalayabileceğiniz için çok daha uyumlu olacaktır bu tarz kombinler. Son yıllarda şönil hırka modelleri; pudra pembeler, asker yeşilleri, canlı kan kırmızıları, çimen yeşili, sax mavi, canlı morlar, kiremit tonları şeklinde karşımıza çıkıyor. Ama şu aralar bir şönil hırka almaya niyetleniyorsanız, hemen belirtelim ki lacivert tonu bu senenin trendi olduğundan, tercihinizi bu ciddi renk yönünde de kullanabilirsiniz. Sizlere Şönil Hırkalarla En Güzel Kombin Tüyoları konusunda farklı öneriler sunduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir