Midi Etek Çılgınlığı

Sonbahar ayları mükemmel geçiş sezonlarındandır ve kimi zaman bu sezonu başarıyla geçmek ustalık gerektirebilir. Elbette herkes giyiniyor ama bizim söz ettiğimiz konu şıklık çizgisinden fire vermede ustalıkla giyinmeye devam etmek…

Elbette yaz bittiğinde ve sonbahara geçildiğinde hepimiz kat kat giyinmek zorunda kalıyoruz. Ama bunu birçok çaba göstererek becermek var, bir de çabasız şıklık sinyalleriyle vurgulamak var. Zira yazın tek ya da çift parçalı giyim stili çok kolay olabiliyorken, kışın giyim parçalarının adedi gittikçe çoğalıyor ve işlerde hem çığırından çıkıyor, hem de zorlaşıyor.

Peki, bu durumda nereden işe başlamalıyız? Elbette ki başlangıç olarak sezonun en hit parçalarından başlayabiliriz. Neler olabilir bunlar? Örneğin her sezonun vazgeçilmezi midi etekler olabilir öyle değil mi? Ya da ekoseli ceketler, salaş kazaklar, renkli gömlekler, çizme ve botlar da skalanın diğer kalan parçalarını oluşturabilir mesela. Ama yine de sezonun yükseleni, minimum efor ve maksimum stil vaat eden midi etekler bilesiniz. O halde buyurun Midi Etek Çılgınlığı na…

Hiç Midi Eteklerde Turuncu Denediniz mi?

Turuncu… Rengini güneşten alan bu renk, elbette ki natürel enerjisiyle de ortamı ısıtmaya ve rengiyle de yakmaya yetiyor. Hatta renk psikolojisinde enerji verdiğinden karamsarlığı da yıkıyor. Bu anlamda ofiste yani çalışma alanlarınızda bile değerlendirebilirsiniz turuncu bir midi etek kombinini.

Taşlı- Pullu Boncuklu Kalem Eteklere Buyurun

Hiç midi etek kombinlerinizde pul, payet denediniz mi? Eğer daha önce denemediyseniz mutlaka öneririz. Şimdiden çok eğlenceli olacağının garantisini verebiliriz.

Ofis Kurtarıcısı Midi Etekler

Çalışan bir kadın olarak giyiminizde de tüm gün kendinize özel bir konfor alanı yaratma arayışında olmanız gayet doğaldır. Ofiste aradığınız rahat hareket etme kabiliyetini ve konforu size sunacak olan pantolonlar kadar değerli bir diğer öğe de kalem eteklerdir şüphesiz. Aşırıya kaçmadan darlığa ve etek boyuna dikkat ettiğinizde de ofiste hiçbir frikik kazası yaşamazsınız etek kullanırken. Karakterli bir ceket ve kaliteli kumaşlardan seçilmiş sade ve mesafeli bir gömlek seçerek de mükemmel kombinlere varabilirsiniz midi eteklerle.

Midi Eteklerde; Zebra, Yılan, Leopar Şıklığı

Kalem etekler, zaten hali hazırda oldukça feminenlik yüklü objelerdir. Diğer yandan saten bir kalem eteğin üzerindeki zebra, yılan, leopar gibi desen efektleri kullandığınızda feminenlik ve seksapelite konusunda sizi göklere çıkartacaktır kesinlikle. Bu yazımızda da szlere 2019 yılına özel Midi Etek Çılgınlığı ndan söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir