Gömlek Kazak Kombinleri Nasıl Yapılmalı?

Seçtiğimiz sezon ve bu sezon trend olan kat kat giyinmenin en çok kullanılan kombini gömlek kazak kombinidir. Kat kat giyinme trend olmadan önce de sık sık gömlek kazak kombinleri yapıyorduk ama bu trendle bu kombini daha çok kullanmaya başladık. Boğazlı kazaklar dışında her türlü kazakla bu kombin yapılabilir. 

Desenli gömlekleri düz renk bir kazağın içine giyerek ya da tam tersi olacak şekilde yani desenli kazağın içine düz renk bir gömlek giyerek bu trende sizlerde uyum sağlayabilirsiniz. Ya da modada cesareti sevenlerdenseniz desenli bir gömlekle desenli bir kazağı kombinleyebilirsiniz. Benim gömleklerle en çok yakıştırdığım kazak modelleri crop top kazaklar. Gömleğin alttan fazlaca görünmesi hoşuma gidiyor.

Eğer salşa bir kombin oluşturmak isterseniz oversized gömleklerle oversized kazakları kombinleyin. Cool Bir kazak gömlek kombini için ise göleğinizin bir ucunu dışarıda bir ucunu içeride bırakmanız yeterli. Gömlek kazak kombinlerinizi tayt, pantolon, jean ve opak çoraplarla kombin edebilirsiniz. Bunun yanı sıra eteklerle yapılan kazak gömlek kombinleri de fazlasıyla şık bir görünüme ulaşmanızı sağlar. Dar paça pantolonlarla kullandığınız kazak gömlek kombininde ayağınıza çizme, boyfriend pantolonlarla yaptığınız kazak gömlek kombininde ise spor ayakkabı tercih ederek kendi stilinizi yansıtabilirsiniz.

Benim gömlek kazak kombinine en çok yakıştırdığım aksesuar büyük gösterişli kolyeler.  Kolye yerine gömleğin yakasına takılacak büyük bir broş da tercih edebilirsiniz.

 

“Gömlek Kazak Kombinleri Nasıl Yapılmalı?” için bir yanıt

  1. Merhaba, öncelikle içeriğinizi ilgi ile inceledim ve çok sevdim,
    Kazak kombinlerini çok seviyorum, kazak kıyafetlerimde en önemli parça diyebilirim…
    Kırmızı pantolonları çok sevemesem de giyen kişilere oldukça yakışmış,
    Ancak birinci görselde ki beyaz kazak ve jean oldukça tarz duruyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir