En Güzel Leopar Etek Kombinleri

Leopar etek giymiş bir kadın demek, belki de kadının en şuh hali demektir. Nedense bu vahşi desen kadınları maksimum dozda kışkırtıcı ve seksi kılıyor. Elbette doğru kullanıldığında bu böyle… Peki,  leopar bir etek en doğru şekilde nasıl kombinlenir? Öncelikle leopar bir etek elbette dar yani spandex ipliklerden tasarlanan formlu bir etek olmalıdır.  Yani burada özellikle kloş eteklerden değil sigarette leopar etek stilinden bahis ettiğimizi vurgulayalım. Gelelim En Güzel Leopar Etek Kombinleri konusuna…

Sigarette Tarzı Leopar Desen Etek En Çarpıcı Şekilde Nasıl Kombinlenir?

Öncelikle bu parçalar aslında kendi içinde yeterince çarpıcıdır. Bu anlamda da eşlikçi olan diğer parçaların olayı daha köpürtücü efektlerde değil,  tam tersine eşlikçi niteliklerde olması gerekir. Tıpkı şarkıyı söyleyen gerçek solisti sessiz ve derinden takip eden bir vokalist gibi…

Bu anlamda leopar bir eteğin altında eşlikçi olarak siyah gömleklerden, gece mavisi tonlarındaki bluzlardan ya da ekru rengindeki tişörtlerden yararlanabilmeniz mümkün. Yanı sıra dış giyim unsuru olarak üzerinize sade bir biker ya da olayı sporlaştırmak amaçlı bir denim ceket bile kondurabilirsiniz.

Bununla birlikte sade bir gömlek olarak beyaz basic gömlek stilinden ya da denim gömleklerden de yararlanabilirsiniz. Gördüğünüz gibi ilave ettiğimiz parçaları hep sakin ve bir adım ardımızdan gelecek olan renk ve stillerde seçiyoruz. Yanı sıra ayakkabı olarak önerebileceğimiz ürün ise yine leopar renginin içindeki ekru stilettolar olacaktır. Öte yandan kahve tonlarındaki güderi botlardan da yararlanabilirsiniz leopar desen eteklerinizle birlikte.

Çanta Olarak Ne Seçmelisiniz?

Leopar desenli eteklerle kullanabileceğiniz en uyumlu çanta tipi sakin portföylerdir.  Hem sade, hem de oldukça asil görünen bu çantaları her zaman sakin kılmak istediğiniz kıyafetlerle birlikte kullanabilirsiniz. Olayı biraz daha renklendirmek isterseniz,  boynunuza pembe tonlarında ya da altın ışıltılı renklerde bir eşarp takabilirsiniz. Elbette altın tonlarındaki metalik bilezikler ve takılar da leopar eteklere muhteşem şekilde eşlik edecektir. Sizlere En Güzel Leopar Etek Kombinleri konusunda fikirler sunduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir