2019 Triko Modası

Sonbahar geldi mi triko elbiselere koşmamak ve içlerinden birkaç tane almamak mümkün değil sanki. Ne yalan söyleyelim biz kadınlar için Eylül, Ekim, Kasım, Aralık gibi aylarda triko kıyafetler candır. Neden mi? Çünkü bir triko moda parçasının dokusu asla sıkıcı bir kazak kadar kalın olmamakla beraber baharın ürpertici havalarında da bizi üşütmeden ve sıkmadan sarmalar. Ayrıca da çeşitlilik bakımından Triko dendiğinde akla deniz derya kadar zengin parçalar geliyor. O halde buyurun 2019 Triko Modası na…

Zengin Triko Şıklığı

Örneğin triko kazaklar, triko etekler, triko elbiseler, triko hırkalar bunlara en güzel örneklerden. Bu parçaları tek parça tadında kombinleyebildiğiniz gibi iki parçalı kombinasyonlarla da kurgulayabilirsiniz. Peki ya 2019 triko trendinde neler var biliyor musunuz? O halde hemen bakalım… Bu sene içinde kendinizi son derece seksi hissedebileceğini z tunik kazaklardan bozma kısa triko elbiseler çok moda. Sadece üzerinize bunları geçirdiğiniz gibi sokaklarda alabilirsiniz soluğu.  Ayağınıza ise süet çorap çizmelerden giydiğinizde bakışların kıskacından kurtulamayacağınız ve ultra dikkat çekici olacağınız kesin. Dilerseniz yüksek topuklu bootylerle de giyebilirsiniz elbette.

Her Yaka Stilinde Kısa Triko Elbise Şıklığı

Kısa triko elbisenizi; ister V yakalı dilerseniz de balıkçı yakalı seçebilirsiniz. Ama kısa formlu elbise modelleri kış için bana çok fazla diyorsanız, diz altında biten daha resmi ve gizemli triko elbise modellerine yönelmenizi öneririz.

Elbette 2019 triko trendi sadece elbiselerden ibaret değil. Şakacı ve neşeli çizgili kazaklara da yer açabilirsiniz bu sene dolaplarınızda. Büyük, adeta kollarınızdan sarkan oversize modunda  çizgili kazaklar bol pantolonlarla ya da Jean pantolonlarla giyebileceğiniz türden. Sizlere 2019 Triko Modası ndan söz ettik.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir