2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Pantolonlar… Gerek ofis modasında büro çalışanı kadınların, gerekse de sokak modasını takip eden cadde kadınlarının kıskacından kaçmayan pantolonlar en çok da yazın kullandığımız etek ve elbise sevdasının ardından bahar ve kış aylarında yörüngemizi çevirdiğimiz parçalardandır. Hali hazırda aylardan Ekim ve mevsimlerden de son bahardayız. Dolayısıyla da kış kapıda… Eh biz de ne yapıyoruz?…  Elbette ki 2019 kadın pantolon modasını inceliyoruz. Zira biz kadınlar olarak güz ve kış ayları geldiğinde pantolon giymeyi özlüyor ve seviyoruz. O zaman işte size 2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri

Bu Kış Bu Pantolon Modellerine Dikkat!

2019 pantolon trendinde hızlı bir gezinti yaptığımızda ise neler neler görüyoruz gelin hep birlikte bir tura çıkalım… Öncelikle eğer bir ofis çalışanıysanız ya da klasik kesimlerde pantolon giymekten hoşlanıyorsanız senenin trend pantolon rengi lacivert bilesiniz. Bu ciddi ve mesafeli renk sizi ofiste daha da devleştirebilir.

Öte yandan pantolonlarda bu sezon paçalar konusunda ilginç bir genelleme var. Bu da paçaların kısa tutulması. Skinnyden hallice boru paça formunda olan özellikle kot gibi spor pantolon modelleri bu sezon kısa paça türleriyle çıkıyor karşımıza. Boy takıntınız varsa dikkatli olun zira bu tarz spesifik paça boyları sizi olduğunuzdan daha da kısa gösterebilir.

Ekose Pantolonlarla Yola Devam

Ekose pantolon geçen kış sezonunda olduğu gibi yoluna kaldığı yerden devam ediyor ediyor etmesine ama daha bir bol ve kısa yani hantal tasarımlarda. Yan kışlık coulette model ekose pantolon modellerine hazırlıklı olun.

Pantolonlarda başı çeken trend renklerden bir diğeri d e gri tonları. Açık, koyu ara gri ya da antrasit tonlarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Yine beli lastikli havuç formlu çizgili desenli sporvari pantolon modelleri de bu sezon kadınların rahatlıklarına rahatlık katıyor. Kelem ya da ütü izli pantolon modellerinde ise mavi tonlarını, vizon renklerini kiremit ve pudra tonlarını tercih edebilirsiniz. Sizlere 2019 Trend Kışlık Pantolon Modelleri nden söz ettik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir